
Model LV Fra Lucky Miner Minedrift sha-256 Algoritme med en maksimal hashrate på 3 TH/s for et strømforbrug på 50W.
| Dagligt | Månedligt | Årligt | |
|---|---|---|---|
| Indkomst | $ 0.11 | $ 3.26 | $ 39.18 |
| Elektricitet | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| Overskud | $ 0.06 | $ 1.80 | $ 21.64 |
| Algoritme | Hashrate | Forbrug | Effektivitet | Rentabilitet |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 3 TH/s±10% | 50W±10% | 16.67j/TH | $ 0.06 |
| Producent | Lucky Miner |
| Model | LV |
| Også kendt som | Lucky Miner LV07 Pro 3T Bitcoin miner |
| Udgivelse | May 2026 |
| Størrelse | 109 x 99 x 45mm |
| vægt | 370G |
| Støjniveau | 38db |
| Kraft | 50W |
| Grænseflade | WiFi 2.4G |
| Temperatur | 5 - 45 °C |
| Fugtighed | 5 - 95 % |